Вітаю Вас Гість
Неділя
28.06.2026
20:05
28.06.2026
20:05
| ми у соцмережах |
| Меню сайту |
| Борисполю - 1000 |
| Декомунізація |
| Категорії розділу | |
|
| Пошук |
| ПАРТНЕРИ |
| Статистика |
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
| Приєднуйся |
Головна » Фотоальбом » Історія в фотографіях » Фото міста » Будівництво районної лікарні. 1957
| Всього коментарів: 0 | |





