23.06.2026
02:57
| ми у соцмережах |
| Меню сайту |
| Борисполю - 1000 |
| Декомунізація |
| календар |
| Пошук |
| ПАРТНЕРИ |
| Статистика |
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
| Приєднуйся |
16:41 Знову розцвіло "Суцвіття" | |
Ось уже вкотре у виставковій залі музею відбулося засідання творчої вітальні "Суцвіття", яке провела Валентина Миколаївна Сайко, яка завжди відмінно організовує такі заходи. 24 лютого вітали і з Міжнародним Днем рідної мови, і з Днем захисника Вітчизни, яке вже давно не є політичним. Згадували і легендарну Лесю Українку, 140-річчя з дня народження якої відзначаємо сьогодні. А віншували традиційно - людей творчих, чоловіків, з нагоди свята.
Доброго слова та купи подарунків були удостоєні Петро Жувак, Володимир Литвин, Григорій Глінський та Валерій Іванцов.
Їх вітали: заступник міського голови з гуманітарних питань Пасенко Л. В., начальник міського відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Погрібна Н. В., депутати міської ради – постійні учасники та спонсори «Суцвіття» та усі присутні. | |
|
| |
| Всього коментарів: 0 | |



